Produktų kategorijos

Weber sistemos 

puslapyje
  • Pagrindinė naudojimo sritis – gipskartonio pertvarų garso izoliacija. Priešgaisrinėse gipskartonio pertvarose naudojama pertvarų užpildui. Taip pat tinka karkasinių konstrukcijų (sienų, lubų ir grindų) šilumos ir garso izoliacijai, kur izoliacija neveikiama apkrovų.

  • Pagrindinė naudojimo sritis – vėjo ir šilumos izoliacija vėdinamose sienų, stogų, lubų, grindų konstrukcijose, kur termoizoliacinį sluoksnį reikia apsaugoti nuo judančio oro poveikio. Ypač tinkamas sprendimas daugiaaukščių pastatų intensyviai vėdinamų fasadų apsaugai nuo vėjo. Tinka ir mūro sienoms, ir medinio ar metalinio karkaso konstrukcijoms.

  • ISOVER FLO specialiai pritaikyta smūgio garso ir oru sklindančio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijose. Taip pat naudojama šilumos izoliacijai, kur reikalingos geros šilumos izoliavimo savybės ir atsparumas gniuždymui. Naudojama naujai statomuose pastatuose bei renovacijos projektuose.

  • Elastingos mineralinės vatos plokštės, skirtos šilumos ir garso izoliacijai. Pagrindinė naudojimo sritis – sienų, stogų, lubų, grindų ir kitų konstrukcijų šilumos ir garso izoliacija, kur izoliacijai netenka laikyti apkrovų. Tinka mūro sienoms, medinio ar metalinio karkaso konstrukcijoms, kur konstrukcijos varžą reikia pasiekti su kaip įmanoma mažesniu...

  • Pagrindinė naudojimo sritis – vėjo ir šilumos izoliacija vėdinamose sienų, stogų, lubų, grindų konstrukcijose, kur termoizoliacinį sluoksnį reikia apsaugoti nuo judančio oro poveikio. Tinka ir mūro sienoms, ir medinio ar metalinio karkaso konstrukcijoms. Plokščių briaunose esančios suleidimo įpjovos užtikrina konstrukcijos sandarumą ir mažesnius...

  • Priešvėjinės mineralinės vatos plokštės be padengimo. Pagrindinė naudojimo sritis – vėjo ir šilumos izoliacija vėdinamose sienų, stogų, lubų, grindų konstrukcijose, kur termoizoliacinį sluoksnį reikia apsaugoti nuo judančio oro poveikio. Tinka ir mūro sienoms, ir medinio ar metalinio karkaso konstrukcijoms.