Produktų kategorijos

Plytelių klijai 

puslapyje
 • Knauf K1  cementiniai plytelių klijai skirti keraminėms ir akmens masės plytelėms klijuoti ant stabilių nejudančių paviršių. Vidaus patalpoms ir išorei, sienoms ir grindims.

  Sąnaudos: 1,8–4,1 kg/m2

  Pakuotė: 25kg. maišas

 • Knauf K2 yra elastingi cementiniai plyteliu klijai. Skirti keraminėms plytelėms ir plokštėms bei nuriebintoms nepermatomoms natūralaus akmens plokštėms klijuoti. 

  Galima vaikščioti po: 24 val.;

  Sąnaudos: 1,8–4,1 kg/m2

  Pakuotė: 25kg. maišai

 • Knauf K4 yra cementiniai ypač elastingi šalčiui, šilumai, vandeniui atsparūs plonasluoksniai plytelių klijai, skirti klijuoti ant nestabilių paviršių.

  Sąnaudos: 1,8–4,1 kg/m

  Pakuotė: 2, 25kg maišai.

 • Adesilex P9 yra elastingi tiksotropiniai cementiniai plyteliu klijai tinkantys klijuoti, keramines ir mozaikos plyteles ant sienų, grindų, lubų, ant esamų plytelių. Tinka naudoti lauke ir viduje.

  Atsparumas temperatūrai nuo -30 iki +90 laipsnių pagal celsijų.

  Pakuotės: 5 ir 25 kg
  Spalva: balta ir pilka

 • Kerabond T yra cementiniai klijai tinkantys visų rūšių keraminėms ir stiklo mozaikos plytelėms. Galima klijuoti sienas, grindis lauke ir viduje.

  Spalva: balta ir pilka

  Pakuotė: 25kg maišai.

  Sąnaudos: apie 2-5kg/m2

 • Mapei Keraflex extra S1 yra aukštos kokybės ypač elastingo cementiniai klijai, vertikaliai neslystantys prailginto darbinio laiko klijai. Galima klijuoti keramines, akmens masės plyteles ir akmenį ant sienų ir grindų.

  Galima naudoti virtuvėms, vonioms, baseinams, šildomoms grindims.

  Sąnaudos: apie  2.5 kg/m2 

  Spalva: balta,...