Produktų kategorijos

Akmens vatos izoliacinės medžiagos 

puslapyje
  • PAROC Cortex yra nedegios akmens vatos plokštės, skirtos apsaugai nuo vėjo. Jų paviršius yra padengtas nedegia, vandens garams laidžia, tačiau orą izoliuojančia plėvele. Jos skirtos naujai statomų ir renovuojamų šiltinamų pastatų sienų šilumos izoliacijos sluoksnio iš universalių plokščių apsaugai nuo vėjo. Šių plokščių siūlės turi būti...

  • Tai nedegi šilumos izoliacija iš akmens vatos, skirta palėpių šiltinimui. Iš birios vatos suformuojamas vientisas šiltinimo sluoksnis, kokybiškai ir lengvai yra užpildomos ertmės tarp stogo konstrukcijų, bei palėpėje išvedžiotų vamzdžių.

  •  Stangri nedegi apkrovą laikanti akmens vatos plokštė. Efektyvi išorinė rūsio sienų, pamatų ir betoninių užliejamų grindų šilumos izoliacija. Jos sudaro tvirtą pagrindą betono ar cemento išlyginamajam sluoksniui įrengti .

  • Apkrovas laikanti sutapdintų stogų izoliacija Ugniai atspari ir apkrovas laikanti izoliacija iš akmens vatos, skirta stogų šiltinimui.

    ROS vatos deklaruojamoji šilumos laidumo koficiento vertė λ : 0,036 W/mK.

    ROB vatos dekraluojamoji šilumos daidumo koficineto vertė λ:...

  • PAROC CGL 20cy  yra nedegios šilumos izoliacijos iš akmens vatos vertikaliai orientuoto plaušo plokštės skirtos naujai statomų ir esamų pastatų požeminių garažų ir šaltų rūsių luboms šiltinti. Vertikaliai orientuoto plaušo plokštės yra priklijuojamos prie lubų paviršiaus be jokio papildomo tvirtinimo.

  • Paroc SSB 1-  nedegios, apkrovą laikančios, puikiai smūgio garsą izoliuojančios plokštės iš akmens vatos, skirtos naudoti užliejamų grindų konstrukcijose ant monolitinių as surenkamų gelžbetoninių tarpaukštinių perdangų.