Produktų kategorijos

Montavimo ir sandarinimo putos, hermetikai 

 • Universalios klijuojančios putos įvairiems statybos darbams tiek patalpose, tiek lauke. Paprastesnis, greitesnis, švaresnis, tylesnis ir pigesnis sprendimas pakeičia tradicinį tvirtinimą mišiniu arba varžtais.

  Sukimba su termoizoliacinėmis plokštėmis, akmens vata, betonu, mediena, gipso kartono plokštėms, statybinėmis plokštėmis, plytomis,...

 • Penosil Easy Gun Foam montavimo putas galima naudoti tiek su putų pistoletu tiek su novatorišku šiaudeliu, kuris užtikrins kokybišką putų pasiskirstymą atliekant montavimo darbus.

  Putų struktūra tolygi stingdamos mažai plečiasi.

 • Labai mažai besiplečiančios montavimo putos Penosil low expansion gun pistoletinės putos.

  Putos išlaiko tolygią stabilią struktūrą.

  Vienodai gerai veikia įvairiomis sąlygomis, galima dirbti ir -10 laisnių temperatūroje pagal Celsijų.

  Greitai stingstančios.

 • Poliuretano pistoletinės ugniai atsparios sandarinimo putos, skirtos ugniai atspariomsdurims ir langams sandarinti, ugniai atsparių sienų sliūlėms sandarinti ir kitiems sandarinimo darbams viedose, kuriose keliami didesni reikalavimai dėl statybinių medžiagų reakcijos į ugnį. Atsparumas įvertintas pagal EN 13501-2, oreakcija į ugnį pagal standartą...

 • Lengvai naudojamos elastingos langų ir durų sandarinimo putos langams ir durims montuoti ir sandarinti. Tinka slėgiui neatsparioms ir judančioms jungtims.

 • PENOSIL CuredFoam Remover montažinių putų nuėmėjas- speciali purškiama valymo priemonė sukietėjusioms statybinėms putoms pašalinti nuo darbo priemonių ir paviršių.