Produktų kategorijos

Teptinė hidroizoliacija 

puslapyje
 • Bituminė - kaučiukinė hidroizoliacinė mastika Bitukas skirta požeminių ir antžeminių betoninių ir plytinių paviršių gruntavimui ir hidroizoliacijai, stogo dangų hermetizavimui, sanitarinių mazgų izoliacijai.

 • Weber HM - tai skysta mastika, skirta betono, tinko gipso kartono plokščių, mūro ir pa. paviršiams sandarinti nuo drėgmės ar vandens. Weber HM dažniausiai naudojama sanitariniams mazgams, dušo sienoms, grindims hidroizoliacijai. Tinka šildomoms grindims.

  Paruošta naudojimui, nelaidus vandeniui, mėlynos spalvos.

  Sąnaudos: vienam sluoksniui...

 • Flachendicht F yra  hidroizoliacinė mastika. Naudojama ant sienų ir grindų, drėgnose ir šlapiose patalpose, vonios kambariuose, dušinėse. Ant drėgmei neatsparaus pagrindo: gipsinio tinko, gipskartonio ir gipso plaušo plokščių, taip pat ant drėgmę įgeriančio mineralinio pagrindo: kalkinio, kalkinio ir cementinio tinko, akytbetonio. Mėlyna spalva

  ...
 • Dviejų komponentų cementinė hidroizoliacija skirta apsaugoti betoną, balkonus, terasas,vonios kambarius, dušines, baseinus,saunas nuo vandens poveikio. Galima purkšti, tepti teptuku arba glaistyti ant norimo izoliuoti paviršiaus.

  Sąnaudos: apie 1.7 kg/m2 milimetro storio sluoksniu.
  2.2kg/m2 purškiant milimetro storio sluoksniu.

  ...
 • Penosil premium aqua brake gidroizoliacija skirta naudoti dušo patalpų, pirčių, rūsių ir kitų drėgnų patalpų hidroizoliacija statinio konstrukcijoms apsaugoti nuo pavojingo vandens poveikio.

  su stiklo pluoštu.

  Produktas...

 • Mapegum WPS yra skysta greitai džiūstanti elastinga hidroizoliacija. Greitai džiūstanti elastinga membrana vidaus darbams puikiai tinka dušinėms, vonioms kambariams (sienoms grindims) ar virtuvinams stalviršiams hidroizoliuoti prieš klojant keramines ir akmens masės plyteles.


  Sąnaudos: apie 1.5 kg/m2 vieno mm storio sluoksniu.