Produktų kategorijos

00162

Knauf Gipskartonio plokštė GKB (Baltas)

00162

Gipso kartono plokštė naudojama pastato vidaus apdailai, kurioms nekeliami jokie specifiniai reikalavimai.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos

KNAUF Latvija

Storis (mm)Plotis (mm)Ilgis (mm)Plotas m2Vnt. padėkle
GKB Baltas12,5120020002,4060
GKB Baltas12,5120025003,0060
GKB Baltas12,5120026003,1260
GKB Baltas12,5120027003,2460
GKB Baltas12,5120028003,3660
GKB Baltas12,5120030003,6060
GKB Baltas9,5120026003,1260
GKB Baltas9,5120030003,6060

Skaityti plačiau:

Daugiau informacijos:

el. paštu: info@bausita.lt
tel.: 8-5248 3762