Produktų kategorijos

Gruntavimo medžiagos 

 • Weber SAD-54 yra giluminis gruntas naudojamas tinko, glaisto, gipskartinio plokščių sutvirtinimui, o taip pat prieš savaime išsilyginančių skiedinių liejimą, dažymą, plytelių klijavimą, tinkavimą glaistymą.Šis gruntas atsparus drėgmei, pelėsiui, skvarbus, laidus vandens garams. Skirtas naudoti viduje sienoms ir grindims gruntuoti.

  Sąnaudos:...

 • Bituminis gruntas IZOFLEX skirtas skirtas gruntuoti betono, bitumuotus paviršius prieš klojant ruberoidą, polimerinę-bituminę, prilydomąją bituminę, prilydomąją polimerinę-bituminę stogo dangas, naudojant karštą bitumą, bitumines mastikas, bitumo-kaučiuko ir bitumo-polimero klijus. Bituminis gruntas skiediklio pagrindu.

  Pakuotė: 10l

 • Giluminis gruntas naudojamas visiems akyties, drėmę sugeriantiens paviršiams vidaus darbams ir išorės darbams. Cemento, Cemento kalkių tinko, gipso ir gipso - kartono plokštes, osb plokštes. gruntas pagerina glaisto, dažų, plytelių ir tapetų sukibimą su ruošiamais paviršiais. gruntas nesudaro vandens garams nepralaidžios plėvelės.

 • Mapei Primer G yra sintetiinių dervų vandens dispersijos gruntas su mažu lakiųjų medžiagų kiekiu.Skirtas gipsinių paviršių gruntavimui prieš keraminių plytelių kolijimą. Norint pagerinti mišinių sukibimą su cemento, gipso, asfalto, keramikos ir marmuro paviršiais, cemento ir kalcio sulfatų pagrindo išlyginamaisiais mišiniais.

  Sąnaudos:0.1-0.2...

 • Gruntas sandariems, neįgeriantiem paviršiams, pav., betonui apdirbti prieš dengiant gipso tinką. Skirtas vidaus darbams. Sunaudojimas: Mažd. 250 - 300 ml/m2, priklauso nuo sugėrimo pajėgumo.

  Pakuotės: 1, 5, 20 kg.

 •  Knauf Tiefengrund yra universaliai naudojamas gruntas sienoms, grindims ir luboms. Sutvirtina paviršių ir pagerina sukibimą. Dengiamas prieš plytelių klojimą, glaistymą, tapetų klijavimą ir dažymą. Skirtas vidaus ir išorės darbams. Sunaudojimas: Mažd. 70 – 100 ml/m2, priklausomai nuo sugėrimo pajėgumo.