Produktų kategorijos

Gruntavimo medžiagos 

puslapyje
  • Greitai džiūstantis antikorozinis gruntas, skirtas metalinių paviršių gruntavimui patalpų viduje ir išorėje.

  • Bituminis gruntas IZOFLEX skirtas skirtas gruntuoti betono, bitumuotus paviršius prieš klojant ruberoidą, polimerinę-bituminę, prilydomąją bituminę, prilydomąją polimerinę-bituminę stogo dangas, naudojant karštą bitumą, bitumines mastikas, bitumo-kaučiuko ir bitumo-polimero klijus. Bituminis gruntas skiediklio pagrindu.

    Pakuotė: 10l

  • Mapei Primer G yra sintetiinių dervų vandens dispersijos gruntas su mažu lakiųjų medžiagų kiekiu.Skirtas gipsinių paviršių gruntavimui prieš keraminių plytelių kolijimą. Norint pagerinti mišinių sukibimą su cemento, gipso, asfalto, keramikos ir marmuro paviršiais, cemento ir kalcio sulfatų pagrindo išlyginamaisiais mišiniais.

    Sąnaudos:0.1-0.2...

  • Paruoštas naudoti, lengvai dengiamas ir sukibimą gerinantis gruntas, skirtas tankiems bei vandens neįgeriantiems paviršiams. Sudėtyje yra kvarcinio smėlio, puikiai sukimba su visais neįgeriančiais pagrindais. Laidus ir praktiškai bekvapis.

  • Giliai įsigeriantis gruntas skirtas netvirtiems ir išsitrinantiems paviršiams sutvirtinti, porėtų ir stipriai drėgmę įgeriančių paviršių vandens įgėrimui sumažinti ir lipnumui padidinti .